ייעוץ תזונה אישי

המצב הנוכחי
לא רשום
מחיר
₪1500

ייעוץ תזונה אישי

פגישת ייעוץ אישית בת שעתיים עם איתן בן מיור להתאמת תזונה מותאמת לצרכים האישיים שלך. יש להגיע לפגישה עם בדיקות דם עדכניות. לאחר התשלום, אצור איתך קשר לקביעת מועד הפגישה. חשוב מאוד למלא פרטי תקשורת נכונים בעת התשלום (מייל / מספר טלפון) הפגישות מתקיימות בקליניקה שלי בעין שמר או בזום.

אילו מסמכים רפואיים צריך להביא לפגישה

תלוי לגמרי במצב הרפואי שלך. אבל כעיקרון בדיקות דם מחצי השנה האחרונה שכוללות פרופיל שומנים, כימיה וספירת דם הם הבסיס שנחוץ כמעט תמיד.
בדיקות דם נוספות מ3 השנים האחרונות, סיכומי פגישות, אבחונים, פענוחים ואבחנות רפואיים, רשימת תרופות (בהווה ובעבר), תוספי מזון (בהווה) וכל מידע רפואי אחר שיכול להיות רלוונטי.
רצוי לשלוח את הבדיקות אלי לפני הפגישה, ובמידת הצורך אבקש לבצע בדיקות נוספות לפני הפגישה.

שעות פעילות הקליניקה

השעות הרשמיות של הקליניקה הן א’-ה 9-16, 21+ ויום ו’ 9-14
אבל כאשר יש צורך יש דרך. אז במקרים של התנגשות לו”ז או במצבים דחופים נמצא זמן מתאים אחר.

מיקום הפגישה

הפגישות מתקיימות אצלי בקליניקה בקיבוץ עין שמר או שיחת וידאו (לרוב זום). יש יתרון בפגישה פנים מול פנים אולם אין בכך חובה. משך הפגישה הוא כשעה וחצי עד שעתיים.
book-appointment LD Cover

מה יקרה בפגישה?

אתשאל אותך תשאול רפואי מעמיק וביחד עם אבחנות הרופאים ובדיקות הדם שלך נגבש תמונה מסודרת של מצבך. לאחר מכן נתכנן את התוכנית שתוביל אותך למטרות שלך בצורה הטובה והפשוטה ביותר. ובצורה פרקטית. במידת הצורך נשלב המלצות נוספות שיהיו משמעותיות עבורך. צמחי מרפא, תוספי מזון שונים, פעילות גופנית ספציפית או כל דבר נוסף שיהיה רלוונטי.

הכנות לפגישה בקליניקה

אפשר להביא ביחד איתכם כל מי שתרצו שיהיה נוכח בחדר. בדיקות, תרופות ותוספי מזון אפשר להביא באופן פיזי, אבל רצוי לשלוח לפני הפגישה עותק דיגיטלי כדי שאעבור עליו. משך הפגישה הוא כשעה וחצי עד שעתיים. אפשר להביא ביחד איתכם כל מי שתרצו שיהיה נוכח בחדר. בדיקות, תרופות ותוספי מזון אפשר להביא באופן פיזי, אבל רצוי לשלוח לפני הפגישה עותק דיגיטלי כדי שאעבור עליו. משך הפגישה הוא כשעה וחצי עד שעתיים.

הכנות לפגישת וידאו

לקראת הפגישה בוידאו בבקשה תמצאו מקום שקט בו לא תקבלו הפרעות, אינטרנט יציב ורצוי גם לחבר את המכשיר למטען. אפשר לבקש שאקליט את הפגישה ואשלח לך. ניתן לצרף כל אדם שתרצו שיהיה נוכח בפגישה. בין אם אדם זה נמצא איתכם בחדר או בחיבור מרוחק לאינטרנט. משך הפגישה הוא כשעה וחצי עד שעתיים.לקראת הפגישה בוידאו בבקשה תמצאו מקום שקט בו לא תקבלו הפרעות, אינטרנט יציב ורצוי גם לחבר את המכשיר למטען. אפשר לבקש שאקליט את הפגישה ואשלח לך. ניתן לצרף כל אדם שתרצו שיהיה נוכח בפגישה. בין אם אדם זה נמצא איתכם בחדר או בחיבור מרוחק לאינטרנט. משך הפגישה הוא כשעה וחצי עד שעתיים.

לאחר הפגישה

לאחר הפגישה תקבלו סיכום עם פירוט ההמלצות, כולל קישורים לקנייה של תוספי מזון או צמחי מרפא כאשר זה רלוונטי, המלצות לבדיקות נוספות בהמשך, פעילות גופנית וכל המלצה אחרת שתעלה בפגישה. אם יעלו שאלות אפשר ואף רצוי לעדכן אותי ולשאול, אני משתדל להיות זמין ככל האפשר. וואטסאפ הוא הצורה האידיאלית לתקשורת.

אפשרויות לפגישות המשך

מועד ותדירות פגישות המשך משנה על פי הצרכים שלך. כל דבר בין פעם בשבוע לפעם בחצי שנה (או אף יותר). עלות פגישת המשך הוא 400 ש”ח ומשך הפגישה הוא כשעה. במידה ויש צורך בפגישות רבות ותכופות, ייתכן ומסלול של ליווי 6 חודשים יתאים לך יותר. בכל מקרה – נדבר על כל האפשרויות בפגישה.